برندکده | V canto MANDRAGOLA یکی از معروف‌ترین و مه ...

V canto MANDRAGOLA یکی از معروف‌ترین و مهلک ترین معجون های قرون وسطی است که از تقطیر حرفه ای گیاهان و چوب ها با عملکردی چون مخدر و هیپنوتیزم کننده به د ...

23042
برندکده | V canto MANDRAGOLA

یکی از معروف‌ترین و مه ...
  • اشتراک به وسیله
V canto MANDRAGOLA

یکی از معروف‌ترین و مهلک ترین معجون های قرون وسطی است که از تقطیر حرفه ای گیاهان و چوب ها با عملکردی چون مخدر و هیپنوتیزم کننده به دست آمده و هنگامی کهبه وسیله یک داروساز خبره ترکیب شود،دارای اثر فوق طبیعی است.
نتیجه تحقیقات دشوار در فرمول های مخفیانه معجون های قدرتمند لوکرزیا که در دفتر خاطراتش مدفون شده بود، دانش فراموش شده را دوباره احیا کرد و الهام بخش ساخت این عطر شد: معجونی مالامال از رمز و راز و قدرت های ماورایی که به مصرف کننده خود جذابیت غیرقابل اجتنابی می بخشد. در گام های بالایی این عطر جادویی، سمفونی مرکبات مدیترانه ای به همراه زعفران ناب ایتالیایی نواخته می شود؛ در گام‌های روح‌نواز میانی نت های گلی گلبرگ های رزهای پیوندی، ماگنولیا، یاسمن و چوب گایاک شامه را می نوازد و نهایتاً این سمفونی با نت های قوی عود کامبوجی به همراه خس خس، غلاف وانیل، در کنار مشک و عنبر خاتمه می یابد.
قیمت: ۸۰۵،۰۰۰ تومان
V canto Cicuta

هملوک یکی از مرگبارترین معجون های شناخته شده علیه آقایان است و زمانی که به میزان مناسب مصرف شود، اثر هیپنوتزیم کننده ای دارد که می تواند قلب و ذهن مردان را تسخیر نماید.
لوکرزیا در ساخت چنین ترکیبات مهلکی مهارت ویژه ای داشت، ترکیباتی که با رایحه جادویی شان او را قادر سازند تا عنان اختیار هرکس را که طلب کند به دست گیرد. این دستور العمل که توانستیم دوباره آن را بیابیم، منبع الهام عطر هیپنوتیزم کننده و آهنربایی است . از همان ِاسپِری اول، این عطر به نرمی و لطافت در گوشه و کنارخیال پیچده و گویی فرد را وارد یک وادی رویاگونه می کند.
نت های ابتدایی این عطرِ جادویی متشکل از پرتقال، کِلِمانتین (نوعی نارنگی) و ترنج است که با ظرافت هرچه تمام تر با نت برگ های سبزِ شسته شده با نور حیات بخش خورشید و شبنم صبحگاهی، درهم تنیده شده است. مخلوطی از مرکبات آفتاب خورده سیسیلی ظرافت بیشتری به این معجون می بخشد که در کنار گل محمدی خالص، مشک رز، گشنیز مدیترانه‌ای و سدر لبنانی این عطر به عطری شاهانه مبدل می شود.
گفتنی است که این عطر شاهانه ریشه در غلاف اغواکننده و شیرین وانیل تاهیتی(جزیره ای از جزایر پُلینِزی)، گل های وانیل ماداگاسکاری و همچنین بوی خوش و غلیظ مشک دارد.
رایحه ای که از ابتدا نقشه خود را عملی کرده و مانند یک سلاح مهلک اغوا

شما هم می توانید نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

نظر خود را بنویسید

تا کنون 4262 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات