اپلیکیشن بوتیک

1139

اولین جستجوگر لباس و لوازم جانبی

هر روز بیشتر از دیروز انسان نیاز شیک پوش بودن و خوش تیپ شدن را در خود می بیند و معمولا مردم زمان و هزینه زیادی صرف پوشاک خود می کنند و نحوه پوشیدن لباس نه تنها می تواند نمودی از شخصیت و منش فرد باشد، بلکه در رفت و آمدها و روابط اجتماعی او هم تأثیر می گذارد

در اینجا سوالی به وجود می آید که با وجود علاقه شدید مردم به خرید و پوشیدن لباس های متفاوت ، چرا هنوز تکنولوژی پیشرفت قابل توجهی نداشته است؟؟

شاید سایت ها و نرم افزار های زیادی در زمینه مد و پوشاک دیده باشید ولی هر کدام به دلایل ضعف هایی خاص نتوانسته اندنیاز های شما را برطرف سازند.به تازگی سایتی در این زمینه فعالیت خود را به صورت جدی آغاز کرده و بازار جدیدی از پوشاک را فراهم آورده است. امروز ما بوتیک را به شما معرفی می کنیم ، اولین جستجوگر لباس

با بوتیک زمان را بخرید.

بوتیک توانسته با ایجاد یک نرم افزار تحت وب و اپلیکیشن موبایل ، خریدن لباس را برای مردم آسوده کند. به گونه ای که دیگر نیازی نیست برای خرید لباس های خود به بازار ، فروشگاه های لباس بروید. شاید بهتر است از فروشگاه اینترنتی استفاده کنید و زمان خود را از دست ندهید.

 سایت و اپ موبایل بوتیک این امکان را فراهم کرده است که فروشدگان پوشاک می توانند در بوتیک عضو شوند و محصولات خود را عرضه کنند.

هم اکنون 40681 لباس ، 2057 فروشنده، 88 پاساژ و 130 مزون در این سایت ثبت شده اند.

در واقع اپلیکیشن بوتیک رسانه ای است برای خرید از فروشگاه های فیزیکی و منبع خوبی برای خرید پوشاک و زیورالات به حساب می آید.

این ویترین مجازی به شما کمک می کند تا اجناس فروشگاه ها و مزون های مورد علاقه تان را رصد کنید و از قیمت های آن با خبر شوید. بوتیک امکان ارتباط با فروشنده را در اختیار شما قرار داده است تا اگر قصد خرید غیر حضوری دارید ، بتوانید با فروشنده ارتباط حاصل نمایید.

برای خرید حضوری هم آدرس و شماره تلفن های فروشگاه درج شده است و امکان خرید حضوری هم برای شما به نمایش گذاشته است.

وجود تصاویر با کیفیت و واضح از اجناس را می توان به عنوان نقطه قوت این اپلیکیشن نام برد.

بوتیک

حوزه کار اپلیکیشن بوتیک

نحوه کار به این صورت است که شما با جستجو کردن در دسته ای خاص لباس موردنظر خود را پیدا میکنید و سپس رنگ بندی آن را برمیگزینید و همچنین بازه قیمت لباس و محل فروش آن را نیز انتخاب میکنید و سپس اطلاعات تماس فروشنده به شما نمایش داده خواهد شد.

ضعف های فعلی بوتیک را هم می توان به نبود امکان جستجو بر اساس برند و محدودیت نتایج به تهران قلمداد کرد.

نکات مهم : هیچگونه فروش اینترنتی در این سایت و اپلیکیشن وجود ندارد و بوتیک فقط واسطه ای بین شما و  فروشندگان لباس می باشد.

اگر فروشگاه مد نظرتان آیدی تلگرام داشته باشد، از طریق بوتیک می توانید آن را دریافت کرده و از طریق چت آنلاین نیز با فروشنده کالا گفتگو کنید. بوتیک برای پلتفرم اندروید منتشر شده است.

/پایان-ریپورتاژ-آگهی/

برچسب های مرتبط


| 747 |
Review: 4.13 - "اپلیکیشن بوتیک" by , written on 1/21/2017 12:00:00 AM

اولین جستجوگر لباس و لوازم جانبی

افشین خالقی مد و تکنولوژی

0 دیدگاه


تا کنون 1033 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

ثبت اطلاعات