بلاگر کیست؟

11348

در عصر رسانه،تبلیغات و آگاهی برای بسیاری از افراد راه جدیدی را به وجود آورده است که یکی از رایجترین آنها نوشتن یا اصطلاحا بلاگ کردن است...

در عصر رسانه،تبلیغات و آگاهی برای بسیاری از افراد راه جدیدی را به وجود آورده است که یکی از رایج ترین آنها نوشتن یا اصطلاحا بلاگ کردن است. از سالها قبل اشخاصی صاحب نظر در وبلاگ ها یا وب سایت های محبوب و یا در قالب مجلات چاپی ، موضوعات مختلف را به نقد می کشیدند .البته این جریان پیشرفت کرد و صاحبین مشاغل امکانات خود را در اختیار این اشخاص قرار میدادند تا یک نظر واقعی در مورد کالا یا خدمت آنها به مخاطبین وفادار آن بلاگر داده شود که خب در شرایط مختلف تاثیرات مختلف هم میزاشت .

  • اگر تماما تعریف و تمجید بود ، در ذهن مردم تبلیغات جلوه میکرد.
  • اگر در بعضی موارد نقاط ضعف عنوان میشد اما در نهایت با یک نتیجه گیری مطلوب به پایان می رسید ، ذهن خواننده را درگیر خود میکرد. 

 

انواع بلاگر

بلاگر مد و لباس Fashion Blogger
بلاگر مکان های تفریحی Travel Blogger
بلاگر خودرویی Car Influenster
بلاگر غذا Food Blogger
بلاگر بازی های رایانه ای Video Game Blogger
بلاگر دکوراسیون  Interior Blogger
بلاگر اقتصادی Economy Blogger
طنز کننده های اجتماعی Entertainment Influencer

 

مد نویسی دیجیتالی ، از سال ۲۰۱۲ میلادی با ظهور برترین استارت آپ دنیا در دو دهه اخیر (اینستاگرام) وارد مرحله جدیدی شده است و روزانه میلیون ها کاربر اینترنت از سراسر جهان، دنیای جذاب مد و فشن ویک ها را از لنز دوربین رسانه های دیجیتالی به خصوص فشن بلاگر ها (fashion blogger) دنبال می کنند. فشن بلاگر ها، مفهومی جدید در سبک زندگی دیجیتالی امروز ساکنان عصر دیجیتال هستند که در معرفی برندها و رونق استارت آپ های لاکچری نقش بسیار دارند.

فشن بلاگر کیست ؟

فشن بلاگر، بلاگری هست که به دنیای مد و لباس علاقمند است و تلاش میکند از قدرت رسانه های دیجیتالی استفاده کرده و در این زمینه به تولید محتوای متنی،‌ تصویری و ویدیویی اقدام کند. فشن بلاگر ها، هم پسر هستند هم دختر. هم بانوان مسن هستند هم مردان خوش تیپ که سبک زندگی آنها به نوعی با دنیای فشن آمیخته شده و تلاش می کنند تا مخاطبان خود را هر روز با برندها و طرح ها  و رویدادهای مختلف این دنیای رنگارنگ آشنا کنند.

فشن بلاگرفشن بلاگر

فشن بلاگر در واقع رسانه ای تبلیغاتی غیر رسمی برای برندهای مطرح و غیر مطرح است. فشن بلاگر ها معمولا فارغ التحصیل دانشکده های مد و لباس و هنرهای زیبا و امثالهم نیستند. بسیار مشاهده شده است که دختری در فلان شهر دنیا، با استفاده از لباس های جذاب رنگارنگ و طرح های خاص سنتی، صدها هزار بعضا میلیون ها فالور داشته و همین موضوع، سبب افزایش توجه مزون ها و برندهای دنیا برای استفاده از وی و کانالش برای تبلیغ می شود.

فشن بلاگر ها، همچون توریسم بلاگرها یا فود بلاگرها، گردشگری را بخشی از برنامه زندگی خود می دانند و سعی میکنند دنیای مد را در لوکیشن های مختلف در اختیار جامعه مخاطبانشان که سنین مختلف هستند قرار دهند. بعضا برخی از هتل ها، موسسات گردشگری، محل های تفریح، غذا خوری و ورزشی، از فشن بلاگرها دعوت می کنند که به مکان آنها رفته و طرح های خود را با لوکیشن آنها منتشر کنند تا زمینه تبلیغ فعالیت ان ها در صفحات و کانال های مجازی فشن بلاگر ها شود و مخاطبان بیشتری جذب کنند.

در دنیا،‌صدها هزار فشن بلاگر وجود دارد که بین ده ها هزار تا میلیون ها فالور دارند.


| 996 |
Review: 4.13 - "بلاگر کیست؟" by , written on 12/11/2017 3:54:18 PM

در عصر رسانه،تبلیغات و آگاهی برای بسیاری از افراد راه جدیدی را به وجود آورده است که یکی از رایجترین آنها نوشتن یا اصطلاحا بلاگ کردن است...

افشین خالقی مد و سبک زندگی

1 دیدگاه

الناز محبی1396/10/13

میشه توی یک مقاله چندتا از بلاگرهای معروف ایرانیو بگید و باهاشون مصاحبه هم بکنید؟

photocomment

تا کنون 1026 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

ثبت اطلاعات