افتتاحیه بزرگ وبسایت هاراسپ

1123

از شما برای شرکت در افتتاحیه بزرگ وبسایت هاراسپ دعوت می نماییم.

جمعه یک اتفاق خیلی جالب در تهران می افته که هاراسپ جدیدترین کالکشن " طراحان برتر ایرانی " و " برندهای خاص اروپایی " رو به نمایش و فروش می گزاره.

فروشگاه اینترنتی هاراسپ از زیر مجمو عه های شرکت ایده پردازان سیکاس می باشد و ماموریت آن ارائه محصولات خود با توجه به مد روز ، استایل و جذب مشتریان به خرید آنلاین از طریق وب سایت و اپلیکشن با طراحی جذاب و ساده و سیستم تحویل بسیار قوی که آن ها بتوانند پوشاک خود را در راحتی منزل خود انتخاب، امتحان و خریداری نمایند . همچنین برای طراحان پوشاک ایرانی فرصتی برای ارائه محصولات خود از طریق آنلاین ایجاد می شود .  هاراسپ فقط یک فروشگاه اینترنتی برای فروش پوشاک و غیره نیست بلکه هاراسپ در مد روز و سلیقه دادن به پوشاک نیز قدم بر می دارد. هاراسپ برای اولین بار در ایران با اختصاص پنل فروش آنلاین به برندهای رسمی در ایران، بوتیک ها و مزون های نام آشنا هم سبب گسترش تنوع در محصولات خود می شود و هم فضایی برای فروشندگانی که نیاز به عرضه آنلاین محصولات خود دارند ایجاد می کند.
برخی از طراحان ما که در این ایونت شرکت خواهند کرد😍👇🏻👇🏻
 Naghme kiumarsi - Nasim akhavan - Farda design - Foje - UNITI / BABAK VOSOUGHI - Hanieh zahabi - Solouk - Leila kalali - Dorsa ravan pak - Maryam khazali - Pariyahandmade- Tehran Shoes Retro - Tana bamdadi  Behnoode  Zancan - Highness - Artman - Stella taleb - Shadras - Lafemme - Hadis aslan - Ador - Yasmineh - Azalee - Aida matin - Mahshid tahsili - Fashionlounge - Kiana ravanpak - Maryam hashemi - Mondo 

/پایان-ریپورتاژ-آگهی/

برچسب های مرتبط


| 901 |
Review: 4.13 - "افتتاحیه بزرگ وبسایت هاراسپ" by , written on 1/4/2017 12:00:00 AM

از شما برای شرکت در افتتاحیه بزرگ وبسایت هاراسپ دعوت می نماییم.

افشین خالقی رویداد

0 دیدگاه


تا کنون 1033 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

ثبت اطلاعات