چطور کمد پاییزی‌مان را پر کنیم؟

1026

داستان، داستان پاییز است.

داستان، داستان پاییز است. با همه زیبایی‌ها و رمز و رازهاش. داستان این فصل، آنقدر زیبا و دل‌انگیز است که هر روز صبح که می‌خواهی از خانه بیرون بزنی، دلت می‌خواهد با لباس پوشیدن متفاوت و جذابت یک روز پاییزی دیگر را جشن بگیری. کم‌کم رنگ‌های روشن و تابستانی جای خودش را به رنگ‌های پخته‌تر و گرم‌تر می‌دهد و چند آیتم همیشگی برای جای گرفتن در کمد لباس‌ها اعلام آمادگی می‌کنند.

این همراهان همیشگی از همان روزهای اول سرد شدن هوا، خودشان را نشان می‌دهند. مناسب برای قرار گرفتن در لایه زیرین لباس‌ها و گرم کردن بدن هستند و اگر در رنگ‌های طوسی، مشکی و کرم انتخاب شوند، همراهان دائمی‌تری خواهند بود.

این موجودات گرم و نرم و دوست‌داشتنی یک نجات دهنده بالفطره برای تغییرات ناگهانی دما هستند و جان می‌دهند برای آنکه یکی‌شان را به تن کنی و در کنج خلوت و دلپذیرت کتاب بخوانی و چای بنوشی.

این آیتم خودش به تنهایی برای توضیح خودش کافی است و خوب بلد است چطور به استقبال پاییز برود. برعکس بقیه آیتم‌ها در مورد این یکی لازم نیست خیلی متنوع عمل کنید و اگر یک یا دو جفت بوت درست و حسابی داشته باشید می‌توانید همه پاییز را با آن سر کنید.

برای من یکی که جوراب‌شلواری‌های رنگ به رنگ یکی از دلایل اصلی برای این است که به پاییز عشق بورزم. دوستانی ارزان قیمت و دوست‌داشتنی که می‌توانم هزار رنگ ازشان داشته باشم و هر روز یکی را با یک دامن یا حتی شلوارک بخصوص سِت کنم و از روز روشن در پیش رو دلبری نمایم!

قبلا هم گفته‌ام که شال‌ها به شخصه چقدر به‌دردبخور و پاییز مآبانه هستند. شال‌های تابستانه را در نیمه اول و شال‌های کمی گرم‌تر را در نیمه دوم با لباس‌های مختلف سِت کنید و کم‌کم در این امر متخصص شوید.

یک دلیل دیگر برای دل باختن به پاییز! دنیای رنگارنگ ژاکت‌ها؛ از ژاکت‌های دکمه‌دار و بی‌دکمه گرفته تا ژاکت‌های آستین بلند و آستین سه ربع. برای شروع بد نیست یک رنگ خنثی را انتخاب کنید که بتوانید لباس‌های بیشتری را با آن سِت نمایید. اما اگر مثل من هرچه داشته باشید باز هم کم است، می‌توانید به سراغ نمونه‌های جیغ‌تر و پر نقش و نگارتر بروید. راه راه و ساده و هر چیزی که ازتان دلبری می‌کند!

  • کت چرمی

این یکی از آن دست چیزهایی است که لازم نیست چند تا ازش داشته باشید. یک کت چرمی که حسابی با شخصیت‌تان جور باشد، برای هر سه ماه پاییز و حتی دو ماه اول بهار هم کفایت می‌کند.

با این بلوزها تقریبا راهی برای بدتیپ شدن وجود ندارد! آنها را می‌شود زیر کت، پلیور و ژاکت به تن کرد و یک تم پاییزی دلچسب را ایجاد نمود.

برای صبح‌های تاریک و ابری پاییز فقط یک آیتم وجود دارد! یک لباس گشاد و راحت که علاوه بر اینکه چاقی‌های آدم را هم قایم می‌کند، با جین مورد علاقه‌تان هم به راحتی سِت شود. البته ممکن است خیال کنید این آیتم کمی شلخته به نظر می‌رسد، ولی خودتان هم می‌دانید که صبح‌های پاییزی چقدر این شلختگیِ دوست‌داشتنی را می‌طلبد!

اگر همه ملزومات اشاره شده را در کمد خود چپانده‌اید و به دنبال درخشیدن بیشتر می‌گردید، بد نیست چند آیتم زلمب و زیمبو طور هم به گنجینه پاییزی خود اضافه کنید. چند دستبند شلوغ و نقره‌ای، چند گردنبند بلند که روی پلیورتان بپوشید و یا گوشواره‌های بزرگی که با شال‌های پاییزی‌تان سِت کنید.

برچسب های مرتبط

لباس_های_فصلرنگ_گرمپاییز

| 1009 |
Review: 4.13 - "چطور کمد پاییزی‌مان را پر کنیم؟" by , written on 10/17/2016 12:00:00 AM

داستان، داستان پاییز است.

افشین خالقی مد و سبک زندگی


0 دیدگاه


امیدواریم برایتان مفید بوده باشه و دیدگاهتان خودتان را برای ما بنویسید

تا کنون 4297 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


ثبت اطلاعات