گالری پرستیژ

برندکده | گالری پرستیژ به عنوان یکی از شرکت های مطرح در عرضه ساعت های لاکچری و نفیس، با داشتن نام برترین برندهای ساعت ساز دنیا در کارنامه خود، جایگ ...

prestige

گالری پرستیژ

عرضه کننده ساعت های لاکچری و قیمتی


گالری پرستیژ به عنوان یکی از شرکت های مطرح در عرضه ساعت های لاکچری و نفیس، با داشتن نام برترین برندهای ساعت ساز دنیا در کارنامه خود، جایگاهی تثبیت شده در ایران دارد. از سال 1387، گالری پرستیژ با معرفی برند "تگ هویر "در تهران، فعالیت خود را آغاز نمود؛ سپس با افزودن مجموعه هایی نفیس از ساعت ها، جواهرات و اکسسوری های ساخت بهترین برندهای دنیا و افتتاح نقاط فروش متعدد فعالیت خود را گسترش داد.رسالت گالری پرستیژ معرفی هر چه بهتر هنر ارزشمند ساعت سازی سوییسی است، همچنین سعی بر این دارد که رسالت خود را در کنار معرفی روح این هنر بی نظیر، خلق فضایی درخور این آثار هنری و تجربه ای تکرار ناشدنی برای بازدید کنندگان، به انجام برساند.

 

در مجموعه های متنوع و ارزشمند گالری پرستیژ نام برندهای شوپارد، بولگاری، زنیت، ژژ لوکولتر، یولیس ناردین، موریس لاکوا، بل اند راس، فرانک مولر و دیور دیده می شود، با وجود اینکه تخصص گالری پرستیژ ساعت سازی نفیس بوده اما ارائه مجموعه هایی ظریف و هنرمندانه ای از کیف های چرم، جواهرات منحصر به فرد و نوشت افزار در فروشگاه های گروه پرستیژ به چشم می خورد.

سال گذشته گالری پرستیژ از برند "کرن دش "سازنده نوشت افزار دست ساز سوئیسی رونمایی نمود.اعضای خانواده پرستیژ با داشتن اطلاعات فنی بالا در مورد ساعت سازی پیچیده و نفیس، جواهرات بی مثال و هنر ارائه خدمات به مشتریان همواره سعی بر این دارند که تجربه حضور در این مجموعه را برای مراجعه کنندگان دلپذیرتر سازند.

Right Time Right Place
Right Time Right Place
| 9 | 0

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

  آدرس : آدرس: فرشته - روبروی کوهیار - مجتمع سام سنتر - شماره 8 تلفن: 22653849
  تلفن : -

  برای نمایش نقشه کلیک نمایید

  تا کنون 3878 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

  در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


  ثبت اطلاعات