لاوین رز

برندکده | برند کانادایی لاوین رز la Vie en Rose که مجموعه مرکزی آن در استان فرانسه& زبان کِبِک قرار دارد، از طراحان و تولیدکنندگان مط ...

laVieenRose

لاوین رز

این برند تولید کننده لباس های زنانه می باشد.


برند کانادایی لاوین رز la Vie en Rose که مجموعه مرکزی آن در استان فرانسه‌زبان کِبِک قرار دارد، از طراحان و تولیدکنندگان مطرح لباس زیر، مایو و لباس خواب برای خانم‌های 25 تا 55 سال است. در سال 1984 یک زوج کانادایی به نام‌های هری و رزمری کنر به فکر تاسیس برندی از لباس‌زیر لوکس و جذاب برای خانم‌های شاغل افتادند و اولین شعبه لاوین رز la Vie en Rose را در سال 1985 در تورنتو افتتاح کردند. با درنظر گرفتن مشکل همیشگی خانم‌ها در تشخیص سایز و مدل مناسب لباس زیر، فروشگاه‌های لاوین رز متخصصانی را برای اندازه‌گیری، راهنمایی و انتخاب سایز مناسب لباس زیر در اتاق‌های پرو این فروشگاه به کار گرفتند. خدمات متفاوت و جذاب فروشگاه‌های لاوین رز به سرعت توانست مشتریان این برند را چند برابرکند.

«لا وی ان رز» را در زبان فرانسه می‌توان به شکل لغوی «زندگی به رنگ صورتی» ترجمه کرد، اما این اصطلاح در واقع اشاره به دنیایی فارغ از غم دارد که در آن همه‌چیز منبعی برای شادی و لذت است. همراهی خانم‌ها در زندگی روزمره و تقویت حس زنانه در آن‌ها از شیرین‌ترین ویژگی‌های کار در لاوین رز است. لاوین رز la Vie en Rose زیبایی طبیعی خانم‌ها را قاب می‌گیرد و به چشم می‌آورد.

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

    تلفن : -

    برای نمایش نقشه کلیک نمایید

    تا کنون 1541 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

    در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

    ثبت اطلاعات