غنچه

برندکده | شرکت غنچه در سال 1350 در تهران آغاز به کار کرد و فعالیت خود را ابتدا بر اساس استراتژی تولید پارچه و پوشاک آغاز نمود. این شرکت مجموعه فعال ...

ghoncheh

غنچه

این برند تولیدکننده پوشاک بچگانه می باشد


شرکت غنچه در سال 1350 در تهران آغاز به کار کرد و فعالیت خود را ابتدا بر اساس استراتژی تولید پارچه و پوشاک آغاز نمود. این شرکت مجموعه فعالیت های صنعتی و تجاری خود را تحت پوشش زیر مجموعه تولید و صادرات گسترش داده است.

اهداف ما

در دنیای پویای امروز، انسان برای دستیابی پیوسته به بهره وری نیازمند یک شریک قابل اعتماد و امین می باشد و در این راستا، شرکت غنچه با  بیش از 40 سال سابقه باشکوه، اعلام آمادگی می کند که خدمات خود را به صورت عملی برای نیل به اهداف شما، در اختیار بگذارد. سابقه کهن، به ما دانش و تخصص تولید و صادرات لباس کودک را ارزانی می دارد که در این راه، سیطره صادرات ما حتی به قاره اروپا نیز نفوذ کرده است.

انعطاف پذیری ما در ارایه قیمت و کیفیت دقیقا در تطابق با شرایط کنونی شما بوده و چنانچه تمایل داشته باشید، اسناد مربوطه همراه با فهرست قیمت و نمونه به سرعت برای شما ارسال خواهند شد. از این روی لطفا ما را تحت چتر حمایت خویش قرار داده و مطمئن باشید که غنچه هرگز در یاری رساندن به شما، کوتاهی نخواهد کرد.

فعالیت تولیدی

          واحد بافت بارچه :  غنچه دارای یک کارخانه بافندگی مجهز به دستگاههای گردباف و تخت باف آلمانی ، انگلیسی و ژاپنی است و یکی از عمده ترین تولیدکنندگان پارچه تریکو می باشد. قسمتی از تولیدات این واحد به بازار عرضه شده و قسمتی دیگر جهت تامین نیازهای کارخانه شماره 2 بکار می رود .

         واحد تولید پوشاک : این قسمت با استفاده از پرسنل ورزیده به طراحی و تولید لباس نوزاد و بچگانه  اختصاص دارد. لباسهای نوزادی با کیفیت صادراتی در سایزهای مختلف از نوزاد تا 36 ماهه و از 3 سال تا 6 سال تولید می شود.این واحد دارای بخشهای مختلف خط تولید اعم از طراحی، برش، چاپ، گلدوزی، دوخت ، شستشو ، بخار و بسته بندی می باشد.

ب ) صادرات و واردات

قسمت بازرگانی خارجی وظیفه صادرات و واردات را بعهده دارد. استراتژی صادرات  این واحد از سال 1361 تدوین شد و از همان

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

    تلفن :

    برای نمایش نقشه کلیک نمایید

    تا کنون 762 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

    در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

    ثبت اطلاعات