کمپر

برندکده | کمپر شرکتی اسپانیایی است که به عنوان تولیدکننده کفش& ...

camper

کمپر

این برند تولیدکننده کفش های زمستانی می باشد


کمپر شرکتی اسپانیایی است که به عنوان تولیدکننده کفش شناخته می شود. آنتونیو فلوکسا که در شهر اينکا در  مايورکا اسپانیا به تولید کفش اشتغال داشت پس از سفر به انگلستان دست به نوآوری در زمینه استفاده از ماشین آلات در تولید کفش زد.
پسر او لورنزو در این کسب و کار در کنار پدر فعالیت می نمود و پس از مرگ پدر در سال ۱۹۷۴ تلاش نمود تا با توجه به سبک زندگی آزاد مورد توجه در دهه ۷۰ میراث پدر را زنده نگه دارد. بدین ترتیب کمپر در سال ۱۹۷۵ شکل گرفت.اولین فروشگاه کمپر در سال ۱۹۸۱ در بارسلونا گشایش یافت.
در سال ۱۹۹۲ گسترش بین المللی شرکت با گشایش شعبي در اروپا از جمله در شهرهای لندن، پاریس و میلان آغاز شد و سپس با افتتاح فروشگاههای توکیو و تایپه در خارج از قاره سبز ادامه یافت. کمپر لغتی از زبان کاتالاني است و به معنای کشاورز یا دهقان است.
نوه مؤسس شرکت که از سال ۲۰۱۱ مدیریت شرکت را در اختیار دارد برند کمپر را به فعالیت های دیگری از جمله  هتل و رستوران نیز وارد کرده است. برند کازا کمپر با افتتاح دو هتل در بارسلونا و برلین فعالیت خود را آغاز کرده است. این هتل ها دوستدار محیط زیست نامیده می شوند هتل هایی با سیستم تصفیه آب و استفاده از انرژی خورشیدی. کمپر در حال حاضر شرکتی بین المللی است که محصولاتش در بیش از ۳۴ کشور دنیا به فروش می رسند.

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

    تلفن : -

    برای نمایش نقشه کلیک نمایید

    تا کنون 3878 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

    در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


    ثبت اطلاعات