آرت دکو

برندکده | آرتدکو، فراتر از یک «برند تولید لوازم آرایشی» است. این برند، مجموعه& های زیادی را در یک ایده واحد جمع می& کند و به هم ...

artdeco

آرت دکو

برند تولید کننده لوازم آرایشی و عطر


آرتدکو، فراتر از یک «برند تولید لوازم آرایشی» است. این برند، مجموعه‌های زیادی را در یک ایده واحد جمع می‌کند و به همین دلیل، در بازار رقابتی لوازم آرایشی منحصر به فرد است.

راز موفقیت آرتدکو در دست‌یابی به مقام اول در بازار برگزیده آلمان، تمرکز مداوم آن بر خواسته‌ها و نیازهای ویژه تمامی زنان است و در این میان، کیفیت خدشه‌ناپذیر و قیمت‌های بسیار معقول، نیز به موفقیت این برندکمک کرده‌اند. بسیاری از کارشناسان زیبایی می‌توانند نیازهای متفاوت مشتریان خود را با محصولات آرتدکو برآورده کرده و هم‌چنین آرایشی حرفه‌ای را نیز ارائه دهند.

آرتدکو در هر فروشگاه عطر و ادکلن، عنصری ضروری و مکملی برای دیگر برندهای جهانی است.
آرتدکو تنوع منحصربه‌فردی در محصولات دارد که تمام زمینه‌های آرایشی را پوشش می‌دهد و در نتیجه به بهترین شکل، دیگر برندهای عالی جهانی را تکمیل می‌کند. با محصولات مراقبت از ناخن، دست و پا، قفسه‌های بیش‌تری در بازار پر خواهد شد.

-  آرتدکو منبعی از «محصولات ویژه» و «بسته‌های زیبایی قابل تعویض» ارائه می‌دهد که نه تنها فروش بیشتر را تضمین می‌کند بلکه به خوبی، خواسته‌های ویژه و منحصربه‌فرد مشتریان را برآورده می‌نماید.

-  آرتدکو تنها برند در سطح قیمتی خود است که به طور کامل روی بازار خرده فروشی برگزیده تمرکز دارد و به طور انحصاری در فروشگاه‌های عطر و ادکلن موجود است.

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

    تلفن : -

    برای نمایش نقشه کلیک نمایید

    تا کنون 3878 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

    در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !


    ثبت اطلاعات