نوکس

برندکده | «زیبایی طبیعی خانم& های فرانسوی و علاقه وافر من به طبیعت، باعث شدند تا من در نوکس پیشرفت کنم. فلسفه همیشگی من این بود ...

nuxe

نوکس

این برند تولیدکننده لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد.

104 | 238 | فرانسه

«زیبایی طبیعی خانم‌های فرانسوی و علاقه وافر من به طبیعت، باعث شدند تا من در نوکس پیشرفت کنم. فلسفه همیشگی من این بوده است که به تمام خانم‌ها محصولاتی پیشنهاد کنم که نحوه استفاده آن‌ها آسان بوده و همچنین تلفیقی از طبیعت و تکنولوژی روز دنیا باشند.»

موفقیت نوکس در بین بانوان با ارائه محصولات طبیعی و همچنین درک صحیح الیزا ژابز از آنچه خانم‌ها برای رسیدن به زیبایی نیاز دارند آغاز شد. وی در شهر «لایت» رشد کرد و به خوبی می‌دانست چگونه آمال و آرزوهای خانم‌های پاریسی را جامه عمل بپوشاند. او به دنبال یک روش مراقبت روزانه مؤثر (و البته کمی لوکس) از پوست بود.

در اوایل سال 1990، الیزا ژابز یک آزمایشگاه کوچک تخصصی پوست در پاریس تاسیس کرد و خوب می‌دانست که این شروع یک فعالیت بزرگ است: اصولی که فلسفه این برند را طی سال‌ها پایه گذاری کرده‌اند، تلفیق بی نظیری از طبیعت و لوکس بودن هستند.

محصول بی‌نظیر و شگفت‌انگیز روغن «پردی ژیوز»، روغنی سبک و کم چرب است که برای صورت، بدن و مو مناسب بوده و ترکیبی از لذت و اثربخشی است که نه تنها باعث تغذیه، ترمیم و نرمی پوست می‌شود، بلکه رایحه‌ای بسیار مطبوع نیز دارد. فرمولاسیون طبیعی آن، که از روغن‌های کمیاب گیاهی گرفته شده و تاثیرات سریع آن بر پوست، باعث شده تا به تمام خانم‌ها این اطمینان خاطر داده شود که این محصول، روغنی بی‌نظیر است.

نوکس، قدرت طبیعت را حفظ می‌کند و باعث می‌شود خانم‌ها احساس زیبایی بی‌نظیر و شگفت‌انگیزی را تجربه کنند. راز و رمز خاصی در پشت پرده نوکس وجود ندارد. این برند، تنها به تمامی تعهدهای خود برای زیباسازی طبیعی پوست عمل کرده است.

نوکس، پیشرو زیبایی در داروخانه‌ها است.

دارای رتبه‌های برتر محصولات ضد چروک، با محصولات نوکسلنس، نیروانسک، مرویانس اکسپرت و نوکسوریانس

دارای رتبه اول روغن با روغن‌های پردی ژیوز

دارای رتبه اول کرم‌های فرم‌دهنده بدن، کرم ضد چروک و فرم دهنده بدن نوکس

با حضور بین المللی (حضور در 74 کشور دنیا) دارای 45 ترکیب انحصاری ثبت شده می‌باشند که تاییدی است بر تاثیرگذاری و موفقیت محصولات نوکس و دارای 30 اسپا و مرکز ماساژ در سراسر دنیا.

 

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

    برای نمایش نقشه کلیک نمایید