مرغانه

برندکده | این تیم از مهر ماه سال 1384 شروع به فعالیت در حیطه صنعت طیور نمود ، و در طول این چند سال ، همواره با نوآوری و بهینه سازی سیستم و بهره گرف ...

morghaneh

مرغانه

آنالیز داده های روزانه انواع فارم های مرغداری


این تیم از مهر ماه سال 1384 شروع به فعالیت در حیطه صنعت طیور نمود ، و در طول این چند سال ، همواره با نوآوری و بهینه سازی سیستم و بهره گرفتن از تئوری ها و منابع علمی به روز سعی در ارتقاء سطح کیفی و مدیریتی واحدهای مرغداری داشته است .
این تیم شامل متخصصین رشته مهندسی نرم افزار ، مهندسی صنایع ، مالی و طیور می باشد. که  با تلفیق دانش متخصصین، تجریه بزرگان و نیروی جوانی تمام تلاش خود را برای تولید و ارائه سیستمی کارآمد نمود.

شرح مختصری از فعالیت های  مرغانه را در ذیل به حضورتان معرفی می کنیم:
1.    نرم افزار جامع مدیریت مرغداری:
این نرم افزار با جمع بندی، نگهداری و آنالیز داده های روزانه انواع فارم های مرغداری ، کلیه گزارشات ، ضرایب و نمودارهای مورد نیاز مرغداران را در کلیه قسمت ها اعم از انبار ، پرسنلی ، کارخانه دان ، تولید و … در اختیار آنان قرار می دهد و امکان مدیریت بهتر و افزایش بهره وری و کاهش هزینه های تولید را در محیطی با کار بری آسان برای مرغداران محترم فراهم می سازد.
2.    نرم افزار حسابداری 3 و 5 سطحی:
نرم افزاری جامع با کلیه امکانات و گزارش های آماده و بسیار پیشرفته با امکان ساخت انواع گزارش ها به دلخواه در 5 سطح کل ، معین ، تفضیلی ، مرکز هزینه و پروژه. همچنین امکان اخذ گزارشات ماتریسی که امکان بررسی عملکرد کلیه ذینفعان را در همه سطوح ، پروژه ها و مراکز هزینه به صورت تفکیکی و تجمیعی در این مجموعه فراهم آمده است.
3.    نرم افزار خرید و فروش بازرگانی و خزانه داری (دریافت و پرداخت):
نرم افزار حرفه ای جهت انجام امور خرید و فروش تخصصی مرغداران ، گاوداران ، دانه بار فروشان و تخم مرغ فروشان و سایر دفاتر فروش. با کلیه امکانات گزارشی و کنترلی بسیار دقیق ، و متصل به سیستم دریافت و پرداخت و حسابداری جهت کنترل کلیه تراکنش های مالی با سرعت بالا و امکان کنترل دیرکردها به تفکیک نحوه ی پرداخت (واریز ، وزن پول ، مدتی و …)به صورت روز شمار و نیز چاپ انواع صورت حساب و حتی طراحی آنها، برخی قابلیت های این مجموعه کارا محسوب میشود.   .
4.    مدیریت پرورش گاو شیری:
نسخه ی به روز شده و بومی نرم افزار اسپانیایی   Vaqui Techبه نام پردازشگر مزرعه که با محیطی ساده و کاربری بسیار آسان تمامی فعالیت های موجود در یک مزرعه ی گاو شیری را ثبت و ضبط نموده و کلیه گزارش های تحلیلی ، مالی ، اداری و تولیدی را در اختیار کاربران   می گذارد (با امکان اتصال به کامپیوترهای قابل حمل اعم از لپ تاپ یا گوشی های ویندوز موبایل و تکنولوژی RFID).
لازم به ذکر است که این بسته نرم افزاری مورد تایید بزرگترین دانشگاه های دنیا بوده و هم اکنون در بیش از دو هزار مجتمع بزرگ گاوداری در سراسر دنیا در حال کار می باشد.
5.    طراحی و بهینه سازی(SEO) سایت های اینترنتی:
طراحی ، پیاده سازی و بهینه سازی برای موتورهای جستجو انواع سایت اینترنتی، و نرم افزارهای Web Based با تکنولوژی های Asp.Net و PHP شامل:
سایتهای تجاری، سایتهای معرفی خدمات و محصولات، راه اندازی فروشگاه اینترنتی و . . .

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید