کیا گالری

برندکده | کیا گالری دزاشیب کیا گالری دزاشیب، یکی از معروف های طلا و جواهر در پایتخت است که پاتوق پولدارهای شمال شهر محسوب می شود. خیابا ...

kiagallery

کیا گالری

این گالری ، عرضه کننده طلا وجواهرات می باشد.


کیا گالری دزاشیب

کیا گالری دزاشیب، یکی از معروف های طلا و جواهر در پایتخت است که پاتوق پولدارهای شمال شهر محسوب می شود. خیابان احتشامیه تهران، مغازه های معروف زیادی دارد که گالری دزاشیب، یکی از آن ها است. گروه کیا، علاوه بر طلا و جواهر، در زمینه های دیگری همچون محصولات کودکان، فعالیت دارد و در صورتی که به پرتال آن مراجعه کنید، بخشی از فعالیت های این مجموعه موفق را مشاهده خواهید کرد.

از چند سال پیش تا کنون، تیم بسکتبال زنان گروه تجاری کیا در راستای فعالیت های ورزشی و تبلیغاتی این مجموعه، وارد دنیای ورزش کشورمان شد که حرکت جالب توجهی به شمار می رود.

گالری کیا، با اهداف والا و وسیع که حدود ۱۰ سال پیش فعالیت خود را به منظور ایجاد خلاقیت در صنعت و بازار طلا و جواهر شروع نمود، امروزه با استقبال و حمایت مردم به مجموعه ای گسترده تبدیل شده است. این مجموعه همواره سعی بر این داشته تا در زمینه های ورزشی ، آموزشی ، فرهنگی و اجتماعی نیز نقشی پیشرو داشته و الگویی موفق از پیوند موثر تلاش ، صداقت ، خدمات ، اعتماد و حمایت مردم باشد.

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

    آدرس : شعبه نیاوران: نياوران. خيابان دزاشيب. خيابان عمار. مجتمع تجارى كيميا، ٢٦٨٥١٧٨٠-٠٢١ شعبه پاسداران: پاسداران, خيابان نيستان سوم, خيابان راستوان, بالاتر از ميدان احتشاميه, مركز خريد احتشاميه، ٢٢٧٧٤٣٩٨-٠٢١ شعبه سعادت آباد: سعادت آباد، بلوار فرحزادى, خيابان حافظى, نبش خيابان فخار مقدم, پاساژ آرن, ٢٢٣٨٢٨٨٧-٠٢١ شعبه فرشته: خيابان فياضى (فرشته), مركز خريد مريم، ٢٢٠٥٧٩١١
    تلفن :

    برای نمایش نقشه کلیک نمایید