تامز

برندکده | Toms یک شرکت آمریکایی شناخته شده در زمینه طراحی و فروش کفش بخصوص کفش های Alpargatas آرژانتینی می& باشد. همچنین این شرکت در زمینه طراح ...

TOMS

تامز

این برند تولید کننده کفش های راحتی مردانه و زنانه می باشد.


Toms یک شرکت آمریکایی شناخته شده در زمینه طراحی و فروش کفش بخصوص کفش های Alpargatas آرژانتینی می‌باشد. همچنین این شرکت در زمینه طراحی و فروش عینک نیز به خوبی عمل کرده است.

Toms در سال ۲۰۰۶ توسط Blake Mycoskie در Playa del Ray کالیفرنیا تاسیس گردید. پس از اینکه طراحی و فروش کفش‌های طرح Alpargatas در آرژانتین با موفقیت انجام شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت، Blake تصمیم جدیدی گرفت که این تصمیم همراه با خطرهایی بود. تصمیم او به این صورت بود که به ازای فروش یک جفت از کفش‌های تولیدی اش، یک جفت کفش به یک کودک در کشورهای فقیر هدیه کند.

با این ایده خلاقانه، Blake موفق شد مقدمات تاسیس یک شرکت تولید کننده کفش آرژانتینی را فراهم کند و اولین سفارش ۲۵۰ تایی کفش را دریافت نمود. پس از کسب موفقیت در این سفارش، Blake شرکت آموزش رانندگی آن‌لاین خود را در حدود ۵۰۰۰۰۰ دلار فروخت و با افزایش حجم تولیداتش درنهایت شرکت TOMS را در می ۲۰۰۶ افتتاح نمود.انتشار مقاله ای در مجله Los Angles Times به بالا رفتن محبوبیت این کفش‌ها کمک نمود و سبب شد که شرکت تعداد زیادی سفارش کفش، که تقریبا ۹ برابر تعداد کفش‌های موجود در انبارش بود را دریافت نماید. در شش ماه اول شروع به کار، شرکت بیش از ۱۰۰۰۰ جفت از کف‌ هایش را فروخت. در اکتبر، اولین سری ۱۰۰۰۰ تایی از کفش های شرکت TOMS در میان کودکان فقیر آرژانتینی، همانطور که Blake تصمیم گرفته بود، توزیع شد.
Blake در سال ۲۰۱۱ کلکسیون عینک خود را  افتتاح نمود. در سال ۲۰۱۲، TOMS بیش از دومیلیون جفت کفش فروخت و به همین تعداد، کفش‌هایی را در میان کودکان فقیر سرتاسر جهان پخش کرد. در آگوست ۲۰۱۴ بر اساس طرحی که Blake به منظور افزایش سرمایه و توسعه شرکت داشت، حدود ۵۰٪ ارزش سهام شرکت را به Bain Capital فروخت. بر اساس گزارش های رسیده، Blake در حدود ۶۲۵ میلیون دلار از فروش ۵۰٪ سهام شرکت دریافت نمود و دارایی شخصی خود را به ۳۰۰ میلیون دلار تبدیل کرد. Blake ۵۰٪ سهام خود را در شرکت نگه داشت.
TOMS از شعار حرفه ای "one for one" استفاده نمود. این شعار در واقع تعهد یک شرکت است که در آن متعهد می‌شود که در ازای فروش هر جفت کفش، یک جفت کفش را به کودکان مناطق فقیرنشین هدیه دهد. با این طرح، می&

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

    تلفن :

    برای نمایش نقشه کلیک نمایید

    تا کنون 598 نفر در خبرنامه برندکده عضو شده اند، جای شما خالیست

    در خبرنامه برندکده ثبت نام کنید و هر دوشنبه، از آخرین اتفاقات دنیای مد و حراج ها با خبر شوید !

    ثبت اطلاعات