فولیکا

برندکده | لابراتوار پارس حيان به عنوان يكي از بزرگترين توليد كنندگان محصولات بهداشتي و آرايشي در سطح خاورميانه نقش بسزايي را در ارتباط با افزايش سط ...

Fulica

فولیکا

این برند تولیدکننده محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد.

106 | 305 | ایران

لابراتوار پارس حيان به عنوان يكي از بزرگترين توليد كنندگان محصولات بهداشتي و آرايشي در سطح خاورميانه نقش بسزايي را در ارتباط با افزايش سطح دسترسي مردم به اين گروه از محصولات ايفا مي نمايد. اين لابراتوار با توليد بيش از 200 نوع از فرآورده هاي تخصصي مرتبط با بهداشت و مراقبت از پوست و مو، دهان و دندان كه از نظر كيفيـت قابـل رقابت با نمونه هاي خارجي مي باشد، به دنبال ارتقاء سطح بهداشتي و شاخص هاي زيبايي پسندي جامعه مي باشد. در جاده بي انتهاي كيفيت، پارس حيان كوشش مي كند كه با توليد طيف وسيعي از محصولات آرايشي و بهداشتي پاسخگوي نيازهاي اقشار مختلف جامعه و از جمله جامعه پزشكي باشد.

برند فولیکا با انگيزه پاسخگويي به نياز هاي مختلف جامعه در رابطه با مراقبت و درمان هاي تخصصي مو و پوست سر ،طراحي و توليد شد.عدم وجود سري كامل محصولات داخلي با كيفيت مطلوب از يك سو و قيمت بالاي محصولات خارجي از سوي ديگر پارس حيان را بر آن داشت كه در قالب برند فوليكا با ديد كاملا تخصصي مجموعه محصولاتي را توليد نمايد كه راه پر افتخار آردن را در زمينه مراقبت هاي بهداشتي و درماني مو و پوست سر با هزينه مناسب كه براي تمام اقشار جامعه قابل قبول باشد ادامه دهد.  

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

    برای نمایش نقشه کلیک نمایید