پوشاک خانواده

برندکده | در پوشاک خانواده در حال ساختن آینده& ای بهتر برای صنعت پوشاک هستین و در این راه با اشتیاق فراوانی به پیش می& روید. تلاش آنان بر ا ...

FamiliesFitting

پوشاک خانواده

برند تولید کننده پوشاک آقایان , بانوان و کودکان


در پوشاک خانواده در حال ساختن آینده‌ای بهتر برای صنعت پوشاک هستین و در این راه با اشتیاق فراوانی به پیش می‌روید. تلاش آنان بر این است که تجربه‌ای جدید و متمایز از خرید پوشاک را برای مشتریان ایجاد کنند.

فروشگاه‌های آنان تصویر خلاقیت و تلاش سخت‌کوشانه کارکنان را ارائه می‌کنند. تیم‌های مختلفی از جمله خرید، لجستیک، فناوری‌اطلاعات، مالی، منابع انسانی، فروش و ... هر روز در تلاش هستند تا بتوانند لحظه لحظه تجربه خرید شما را لذت‌بخش‌تر و جذاب‌تر کنند.
آنچه که آنان را راضی می‌کند، تنها انجام کار درست است ، نه کار آسان. استفاده از علم و تکنولوژی روز دنیا و پیاده‌سازی فرآیندهایی که به آنان کمک می‌کند تا حرفه‌ای‌ترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم، فعالیت‌های روزانه آنان  را تشکیل می‌دهد.

محصولات پوشاک خانواده

نقطه عطف فروشگاه‌های آنان محصولات بسیار متنوع آن است که در برگیرنده طیف وسیعی از سلیقه‌ها و سبک‌ها می‌باشد. ما فرآیند‌هایی خلق کرده‌اند که میزان تمایل و علاقه‌مندی مشتری را برای هر یک از محصولات بررسی می‌کند و به آنان این امکان را می‌دهد که پوشاکی منطبق با نیـازهایشان در فروشگاه‌ها ارائه کنند.

دفتر مرکزی

دفتر مرکزی پشت صحنه فروشگاه‌های آنان ست. ما در این قسمت با حجم وسیعی از عملیات، فرآیندها و تکنولوژی‌های پیشرفته به پشتیبابی تخصصی از فروشگاه‌هامی‌پردازن.
در دفتر مرکزی تیم‌های مختلفی از جمله خرید، فناوری‌ اطلاعات، مالی، منابع انسانی، فروش و ... هر روز در تلاش هستند تا بتوانند تجربه خرید شما را لذت‌‌بخش‌تر و جذاب‌‌تر کنند.

کارمندان

کار کردن در پوشاک خانواده چیزی

برچسب های مرتبط

 • شعبه بابلسر
  استان : مازندران
  آدرس : کیلومتر ۲ جاده دریاکنار، جنب شهرک دریاکنار
  تلفن تماس :
 • شعبه ساری
  استان : مازندران
  آدرس : انتهای خیابان قارن
  تلفن تماس :
 • شعبه 3 بابل
  استان : مازندران
  آدرس : میدان ۱۷ شهریور
  تلفن تماس :
 • شعبه 2 بابل
  استان : مازندران
  آدرس : خیابان روحانی، روبروی کتابخانه روحانی
  تلفن تماس :
 • شعبه 1 بابل
  استان : مازندران
  آدرس : خیابان روحانی، ساختمان گلسار
  تلفن تماس :

همین الان نماینده شو !

درخواست نمایندگی

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

  تلفن :

  برای نمایش نقشه کلیک نمایید