پوشاک خانواده

برندکده | در پوشاک خانواده در حال ساختن آینده& ای بهتر برای صنعت پوشاک هستین و در این راه با اشتیاق فراوانی به پیش می& روید. تلاش آنان بر ا ...

FamiliesFitting

پوشاک خانواده

برند تولید کننده پوشاک آقایان , بانوان و کودکان

237 | 121 | ایران

در پوشاک خانواده در حال ساختن آینده‌ای بهتر برای صنعت پوشاک هستین و در این راه با اشتیاق فراوانی به پیش می‌روید. تلاش آنان بر این است که تجربه‌ای جدید و متمایز از خرید پوشاک را برای مشتریان ایجاد کنند.

فروشگاه‌های آنان تصویر خلاقیت و تلاش سخت‌کوشانه کارکنان را ارائه می‌کنند. تیم‌های مختلفی از جمله خرید، لجستیک، فناوری‌اطلاعات، مالی، منابع انسانی، فروش و ... هر روز در تلاش هستند تا بتوانند لحظه لحظه تجربه خرید شما را لذت‌بخش‌تر و جذاب‌تر کنند.
آنچه که آنان را راضی می‌کند، تنها انجام کار درست است ، نه کار آسان. استفاده از علم و تکنولوژی روز دنیا و پیاده‌سازی فرآیندهایی که به آنان کمک می‌کند تا حرفه‌ای‌ترین خدمات را به مشتریانمان ارائه کنیم، فعالیت‌های روزانه آنان  را تشکیل می‌دهد.

محصولات پوشاک خانواده

نقطه عطف فروشگاه‌های آنان محصولات بسیار متنوع آن است که در برگیرنده طیف وسیعی از سلیقه‌ها و سبک‌ها می‌باشد. ما فرآیند‌هایی خلق کرده‌اند که میزان تمایل و علاقه‌مندی مشتری را برای هر یک از محصولات بررسی می‌کند و به آنان این امکان را می‌دهد که پوشاکی منطبق با نیـازهایشان در فروشگاه‌ها ارائه کنند.

دفتر مرکزی

دفتر مرکزی پشت صحنه فروشگاه‌های آنان ست. ما در این قسمت با حجم وسیعی از عملیات، فرآیندها و تکنولوژی‌های پیشرفته به پشتیبابی تخصصی از فروشگاه‌هامی‌پردازن.
در دفتر مرکزی تیم‌های مختلفی از جمله خرید، فناوری‌ اطلاعات، مالی، منابع انسانی، فروش و ... هر روز در تلاش هستند تا بتوانند تجربه خرید شما را لذت‌‌بخش‌تر و جذاب‌‌تر کنند.

کارمندان

کار کردن در پوشاک خانواده چیزی بسیار فراتر از کار در یک فروشگاه پوشاک است. مآنان سعی کرده‌ایم درگیر حال تمامی افرادباشند و به آنها گوش فرا دهند. ما همواره معتقدیم که موفقیت در کسب و کار، بدون پیشرفت کارکنان ممکن نمی‌باشد. اینجا احساس صمیمیت و تعلق‌خاطر با رفتار حرفه‌ای ترکیب شده و فضایی شاداب و رو به پیشرفت ساخته است.

اهداف و چشم انداز

هدف ما دستیابی به رشد و داشتن نامی آشنا در سراسر دنیا از طریق ارائه فروشگاه‌هایی تخصصی و با پشتیبانی حرفه‌ای است. ما در حال ایده‌پردازی و خلق فرآیند‌هایی هستیم که روز به روز ما را بزرگتر و بهتر می‌کند.

در پوشاک خانواده همه یک مسیر و یک نگاه را دنبال می‌کنیم و با ارزش‌های ساده، اما اثربخشی به پیش می‌رویم که اساس و زیربنای تمامی فعالیت‌های ما را تشکیل می‌دهند. می‌خواهیم در شغل خود بهترین باشیم و انگیزه، اشتیاق و شور بی‌پایانی برای این کار داریم. ما در حال ایده‌پردازی و خلق فرآیند‌هایی هستیم که روز به روز ما را بزرگتر و بهتر می‌کند.

جذب استعداد‌ها

ما به دنبال افراد با استعداد و نابغه‌ای هستیم که اشتیاق و پشتکار فراوانی دارند تا عضوی از یک سازمان بزرگ و پیشرو در صنعت پوشاک باشند. اگر شما هم چنین خصوصیاتی دارید به ما بپیوندید و در راه رشد و توسعه به ما کمک کنید.

توسعه فروشگاه‌های حرفه‌ای

فروشگاه‌ها قلب تپنده کسب و کار ما هستند. جایی که تمامی تلاش‌های یک سازمان بزرگ در قالب محصول و خدمات به دست مشتریان ما می‌رسند. هدف ما توسعه فروشگاه‌های حرفه‌ای با محصولات و خدماتی تخصصی است که تجربه یک خرید فوق‌العاده و لذت‌بخش رابرای مشتریان ما به ارمغان بیاورد.

توسعه زنجیره تامین

برای اینکه بتوانیم در زمانی مناسب پاسخگوی نیاز مشتریانمان باشیم باید سرعت‌عمل و دقت را در راستای تامین محصول بکار ببریم. توسعه زنجیره تامین، نیازمند تخصص‌های بسیار متفاوت و حیاتی است که در راستای رسیدن به هدف بزرگ به ما یاری می‌رساند.

تولید خلاقانه

هدف ما این است تا محصولاتی را تولید و روانه فروشگاه‌هایمان نماییم که مستقیما از خواسته‌های مشتریانمان نشئت می‌گیرد. ما در اینجا می‌خواهیم هوش، خلاقیت و الهام‌گیری را تلفیق کنیم و محصولی را بیافرینیم که هماهنگ با مد روز دنیا باشد و مشتریانمان عاشق آن شوند.

 
 
 
 

 

برچسب های مرتبط

شما هم می توانید در مورد این برند نظر بدهید.
برای ثبت نظرات، نقد و بررسی شما لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید .

نظر خود را بنویسید

    برای نمایش نقشه کلیک نمایید